Integracja z Dropcom.eu

Współpracujemy od kilku lat ze wszystkimi wiodącymi platformami ecommerce. Wystarczy podać plik XML, aby połączyć bazę produktową Dropcom.eu ze sklepem internetowym. Jeżeli masz niestandardowe oczekiwania, co do integracji – zapraszamy do kontaktu z naszym działem IT.

Gdzie znajdę plik XML do pobrania?

Aby pobrać plik XML należy zarejestrować konto na naszym panelu B2B – b2b.dropcom.eu. Jak założyć konto dowiesz się w tym poradniku: dropcom.eu/jak-przebiega-proces-rejestracji

Poznaj integrację z Dropcom.eu

Czy jest to trudne?

Nie. Wystarczy, że podasz plik XML, a baza produktowa Dropcom.eu zostanie połączona z Twoim sklepem internetowym. Jeżeli będziesz mieć problemy – pomożemy.

Gdzie znajdę plik XML?

Jest on dostępny po zalogowaniu do panelu B2B w zakładce XML – b2b.dropcom.eu/xml. Należy go skopiować i wkleić w wyznaczone miejsce w platformie e-commerce.

Niestandardowy plik XML

Udostępniony plik XML jest w najpopularniejszym w Polsce dla feedów produktowych formacie CENEO. Na życzenie możemy przygotować dowolną strukturę plików XML.

Mam problem!

Jeżeli masz problem sprawdź nasz poradnik dropcom.eu/najczestsze-bledy-w-integracji-xml. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi – skontaktuj się z naszym działem IT na stronie kontakt.

Lista gotowych integracji

Przygotowane są integracje w: Apilo, Baselinker, Droplo, Sky-Shop, Prestashop, WooCommerce. Wystarczy, że podasz plik XML, aby pobrać bazę produktów.

Integracja API

Oferujemy możliwość dwukierunkowej integracji API. Nie pobieramy żadnych opłat za jej wykorzystanie. Więcej o integracji poprzez API znajdziesz na stronie: dropcom.eu/dropcom-pl-api

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie informacje odnośnie integracji z Dropcom.eu. Jeżeli w żadnym z poradników nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie to zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z naszym działem IT.

Support IT od Dropcom.eu

Masz problemy techniczne? Nasz dział IT służy pomocą.

Większość standardowych problemów w integracji XML znajdziesz na stronie: dropcom.eu/najczestsze-bledy-w-integracji-xml. Jeżlei jednak czegoś nie ma na liście – prosimy o kontakt.

Wspieramy również przy niestandardowych integracjach.

  • Generowanie dedykowanych plików XML
  • Pomoc przy generowaniu pliku XML
  • Wsparcie przy integracji API
  • Diagnozowanie błędów
  • Pomoc w naprawie błędów