Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

Śpisz spokojnie

Oddychasz powietrzem pozbawionym szkodliwych i uczulających substancji. Zasypiasz bez obawy o nadchodzące skutki sprzątania czy relaksującej kąpieli.

Wybierasz świadomie

Jesteśmy dumni z tworzenia hypoalergicznych produktów, dzięki którym możesz zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Każdego dnia podejmujesz jakieś decyzje, niech będą dobre dla Ciebie. 

Wracasz z przyjemnością

Dom czy bliskie Ci miejsce, w którym masz przebywać, kojarzą się ze stanem spokojnego skupienia i odpoczynkiem. To co rozpraszało Twoją uwagę czy wzbudzało niepokój, znikło. 

Sprzątasz i myjesz się z uśmiechem

Sprzątanie jest teraz doznaniem podobnym do przygotowania posiłku. Muzyka w tle a Ty wiesz co użyć by czerpać przyjemność, pozostając zdrowym. Relaksująca kąpiel jest nagrodą za trafne decyzje 😉

Dbasz o zdrowie

Będąc w pośpiechu i lekkiej dezorientacji chcesz ufać marketingowi i polegać na deklaracjach producentów. Pozostając jednak czujnym analizujesz skład produktów. Zachowujesz szczyptę nieufności i dzięki temu to Ty dokonujesz wyboru.

Chronisz środowisko

Przy wszechobecnej kampanii ochrony środowiska, energii, segregacji odpadów zwracasz również uwagę na produkty, które wylewasz do zlewu. #ZEROPOLLUTION

Dlaczego warto?

Sprawdź pełną ofertę produktów CroEnHYPO

Dominuje w kuchni

Wzbijane podczas gotownia i smażenia w powietrze osiadają na wszystkim dookoła. Drobne kropelki tłuszczu łącząc się z kurzem i innymi zabrudzeniami tworzą z czasem coraz bardziej zauważalną warstwę. Osiadają niemal wszędzie. Większe ograniczają swoją wędrówkę do sąsiedztwa kuchenki. Podczas czyszczenia mamy więc do czynienia z wszelkiego rodzaju powierzchniami. Rozwiązaniem jest substancja, która rozpuści zastygły tłuszcz i pozwoli delikatnie usunąć nie uszkadzając przy tym żadnej z mytych powierzchni.

Pewnie jeszcze nie powoduje odczynów alergicznych … 😉 

… a w łazience?

… nie zmyte resztki mydła i szamponu, lakieru do włosów, osady z kamienia na armaturze, prysznicu i lustrze, no i toaleta. I to  wszystko wspólnie razem na podłodze. 

Ale chlor nie jest mile widziany.

Pewnie nie jest dla Ciebie tajemnicą, że to wymarzony krajobraz dla kwaśnego produktu. Usunie, wyczyści, zdezynfekuje i zadba o wygląd nie uszkadzając armatury … i to wszystko bez zapachów, bez zbędnych barwników i alergii po fakcie. Czyż nie ideał partnera … w sprzątaniu? 😉

A do lustra weź ten do szyb.

W pokojach, jak w salonach tak i w sypialni, nic nagle i bezmyślnie.

Tutaj czymś delikatnym na meblach i na podłodze. Ale bez radykalnych kroków bo i potrzeby nie ma. 

O pH w miarę neutralnym, delikatnym dla podłogi i mebli, co odświeży, ale bez narzucania własnego zapachu, a i kichać, i drapać się nie będziemy .

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare