Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

JEDNORAZOWY GRILL EKOLOGICZNY

Casus Grill to zupełnie nowa koncepcja jednorazowego grilla. Grill jest wykonany z naturalnych materiałów, bez użycia metali. Casus Grill jest bardzo wydajny i bezpieczny dla środowiska.

Więcej dowiedzą się Państwo tutaj: https://casusgrill.pl

Dystrybucja w Polsce i Europie Środkowo-wschodniej

Kamai.pl Sp. z o. o. jest dystrybutorem CasusGrill® na Polskę oraz Europę Środkowo-wschodnią.

Kontakt do przedstawiciela

Kamai.pl Sp. z o. o.

Kamila Łabędzka

kamila.labedzka@kamai.pl

12 635 10 82

Formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie: https://dropcom.eu/kontakt

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Nasze lodówki produkowane są w Polsce oraz Europie. Wchodząc na kartę produktu można sprawdzić, gdzie dany model lodówki został wyprodukowany.

JEDNORAZOWY GRILL CASUS GRILL

Grill Casus Grill można używać niemal wszędzie i jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Do doskonałe rozwiązanie na rodziny obóz, wyprawę z przyjaciółmi, czy miłe chwile z biską osobą.

NAJWIĘKSZE ZALETYGRILLA CASUS GRILL

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Brak żelaza i aluminium, 100% naturalne materiały (kamień lawowy, bambus i karton), mniejsza emisja CO2, biodegradowalny po przez spalenie.

ESTETYCZNY I ELEGANCKI WYGLĄD

Dzięki naturalnym materiałom i konstrukcji, grill Casus Grill prezentuje się elegancko, a podczas grillowania zachowuje estetyczny wygląd.

ESTETYCZNY I ELEGANCKI WYGLĄD

Dzięki naturalnym materiałom i konstrukcji, grill Casus Grill prezentuje się elegancko, a podczas grillowania zachowuje estetyczny wygląd.

GOTOWY DO GRILLOWANIA W 5 MIN

Łatwy to rozpalenia dzięki zastosowanym brykietom Quick OxyliteTM . Zachowuje swoją temperaturę przez ponad 60 min

PRAKTYCZNY I W PEŁNI BEZPIECZNY

Równomierna i wysoka temperatura, naturalna izolacja z kamienia lawowego pozwalająca na podnoszenie grilla rękami podczas grillowania.

DOCENIONY NA CAŁYM ŚWIECIEWIELOKROTNIE NAGRODZONY

CasusGrill został doceniony na całym świecie. Otrzymał on szereg nagród. Między innymi: Danish Design Awards 2017 – kategoria „Feel Good”, GFS SHOW 2018 -kategoria BEST NON-FOOD PRODUCT, TOKYO INTERNATIONAL GIFT SHOW – Best Sustainability Award oraz Best Press Award. A to tylko część nagród.

RATUJMY NASZE ŚRODOWISKOPRZYŁĄCZ SIĘ I BĄDŹ ECO

Casus GrillTM zużywa do 50 % mniej węgla drzewnego w porównaniu do aluminiowych jednorazowych grilli na rynku, co przekłada się na zmniejszenie emisji CO2. Po użyciu CasusGrillTM powinno się wyrzucić do kosza na śmieci.

Jeśli nie ma takich możliwości, pozostawiony grill rozłoży się samoistnie i nie pozostawi po sobie żadnych kawałków aluminium na kolejne 200 lat tak jak to się dzieje w przypadku zwykłych jednorazowych grilli z aluminium.

CasusGrillTM można również po użyciu spalić w ognisku i wtedy nie zostaje z niego nic oprócz kamieni lawowych. Kamienie lawowe wykorzystywane są w ogrodnictwie do ulepszania struktury gleby więc pozostawione nie szkodzą naturze. Pochodzą z natury i wracają do natury bez żadnej szkody dla środowiska.

INSTRUKCJA OBSŁUGIŁATWY MONTAŻ W 5 MIN

Casus Grill jest gotowy do grillowania w 5 minut. Sprawdź na kanale YouTube, jak prosto się go składa.

Sprawdź ofertę

Wszystkie produkty są w sprzedaży dropshipping na całą UE. Zasady współpracy przy dropshippingu międzynarodowym znajdą Państwo tutaj: https://dropcom.eu/dropshipping-w-europie

Wykonanie CasusGrill®

CasusGrill to przeprojektowanie koncepcji aluminiowego jednorazowego grilla.

Nasz grill jest wykonany z trwałych materiałów, bez użycia metali. Jest bardziej wydajny, przyjaźniejszy środowisku oraz bezpieczniejszy.

Galeria CasusGrill®

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare