Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

Kamai.pl Sp. z o. o. to dystrybutor marki DOMETIC na Polskę. Dostarczamy produkty DOMETIC również do krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Kontakt do przedstawiciela DOMETIC

Kamai.pl Sp. z o. o.

Kamila Łabędzka

kamila.labedzka@kamai.pl

12 635 10 82

Formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie: https://dropcom.eu/kontakt

Dometic to globalna firma o długiej historii tworzenia wiodących produktów do użycia w podróży, w domu i do użytku profesjonalnego. Wysłuchujemy wszystkich uwag naszych klientów bez względu na to, gdzie się znajdują, stale szukając nowych możliwości rozwoju naszych produktów i rozwiązań.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ W PODRÓŻY

Niech cały świat będzie Twoim domem – nawet z dala od wszystkiego, co zwykle nazywasz cywilizacją. Oferujemy nowoczesne, niezawodne produkty, zaprojektowane z myślą o każdym aspekcie Twojego życia w podróży. Gotowanie, przechowywanie żywności, dbanie o czystość czy utrzymanie przyjemnej temperatury. I nie tylko. Żyj dobrze – zawsze i wszędzie.

ZAPROJEKTOWANE, ABY DAĆ CI WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Opracowujemy innowacyjne produkty, nagradzane za design i właściwości. Jednak naszym największym osiągnięciem jest zaufanie naszych klientów. Uważamy, że technologia nigdy nie powinna przeszkadzać w życiu człowieka. Nasze produkty mają na celu umilić Twoje doświadczenia i poszerzyć możliwości.

Jesteśmy pionierami w zakresie życia mobilnego i promujemy zrównoważony rozwój w branży. Jest to zobowiązanie, które obejmuje każdą część cyklu życia naszych produktów. Od energooszczędnych metod produkcji i materiałów nadających się do recyklingu po umożliwienie naszym klientom zrównoważonego życia w drodze lub na wodzie dzięki inteligentnym, trwałym produktom, które służą przez długi czas.

NASZ WKŁAD

Dometic przyczynia się do bardziej zrównoważonego świata, umożliwiając ludziom cieszenie się i odkrywanie przyrody – lokalnie i częściej.

Robimy to, oferując innowacyjne, trwałe, niskoemisyjne produkty, które inspirują do aktywnego, wygodnego i odpowiedzialnego życia na świeżym powietrzu.

Couple Biking

ZRÓWNOWAŻONY STYL ŻYCIA

Umożliwiając pobyt i eksplorację lokalnej przyrody, Dometic wspiera lokalne i bardziej zrównoważone formy spędzania wolnego czasu.

Outdoor biking

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Dzięki temu, że otoczenie jest wygodne i dostępne, Dometic inspiruje do aktywnego stylu życia i przyczynia się do dobrego samopoczucia większej liczby z nas.

Offroad solar battery

ZRÓWNOWAŻONE INNOWACJE

Dzięki innowacyjnym, niskoemisyjnym produktom outdoorowym zmniejszamy wpływ na klimat, a także wydobycie pierwotnych zasobów naturalnych.

Klimat i komfort

Domowy komfort w każdym miejscu. Dzięki rozwiązaniom Dometic możesz spać i jeść w lepszych warunkach, ciesząc się czasem spędzonym w podróży. Niezależnie do tego, czy szukasz markiz do zwiększenia przestrzeni mieszkalnej, dodatkowego komfortu systemów klimatyzacji lub prywatności zapewnianej przez rolety okienne czy też po prostu chcesz spożywać posiłki lub grać w karty na świeżym powietrzu – nasze rozwiązania pomogą Ci się zrelaksować. Ciesz się chwilą i niczym się nie przejmuj, w pełni wykorzystując czas spędzany z bliskimi.

Lodówki

Zaczynaliśmy od wytwarzania mobilnych urządzeń chłodniczych, więc nic dziwnego, że miłośnicy kempingu wybierają nasze chłodziarki częściej niż sprzęt innych marek. Na przestrzeni lat sprzedaliśmy wiele milionów urządzeń. Rozwiązania Dometic zapewniają wydajność chłodzenia i funkcje, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, w tym m.in. automatyczne systemy zamykania, uniwersalne stelaże, regulowane osłony półek.

Żywność i napoje

To, że znajdujesz się daleko od restauracji, nie oznacza, że nie możesz zjeść smacznego posiłku i popić go zimnym napojem. Możesz ugościć znajomych i rodzinę, korzystając z naszych rozwiązań do przygotowania i podawania napojów i żywności. Profesjonalnie zaprojektowane lodówki i płyty kuchenne umożliwiają gotowanie zdrowej żywności na łodzi lub w kamperze. Nasze solidne, funkcjonalne i niezawodne przenośne rozwiązania chłodnicze idealnie sprawdzą się, jeśli chcesz spotkać się z przyjaciółmi na plaży, w parku lub na biwaku w górach.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare