Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

Stojaki Choinkowe marki Kamai® to gwarancja jakości, gdzie raz zakupiony produkt sprawdzi się przez wiele kolejnych świąt.

Jest to innowacyjny, opatentowany produkt zaprojektowany przez zespół polskich i niemieckich inżynierów. Nie znajdą Państwo zbliżonego jakościowo konkurencyjnego rozwiązania.

Kontakt do przedstawiciela

Kamai.pl Sp. z o. o.

Kamila Łabędzka

kamila.labedzka@kamai.pl

12 635 10 82

Formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie: https://dropcom.eu/kontakt

Montaż choinki w stojaku Kamai®

Montaż choinki w modelu Select

Odkryj 4 kroki szybkiego montażu choinki

 • Odblokuj, a następnie przesuń dźwignię do góry do momentu rozwarcia haków;
 • Umieść choinkę w stojaku, nasadzając ja na wystającą z podstawy igłę;
 • Kilka razy naciśnij na dźwignię aż haki stojaka zacisną się mocno na pniu;
 • Zablokuj mocowanie i GOTOWE!

Podlewanie choinki w stojaku Kamai®

Gwarancja i bezpieczeństwo

Stojaki choinkowe marki Kamai® zostały zaprojektowane przez zespół polskich i niemieckich inżynierów, którzy przyłożyli ogromną wagę do jakości wykonanych mechanizmów oraz doboru materiałów na etapie produkcyjnym. Dlatego zapewniamy aż 5 lat gwarancji.

Jak duża różnica jest między stojakami marki Kamai® oraz produktami konkurencyjnymi pokazaliśmy na blogu przeprowadzając testy: porównanie stojaków/

Poznaj zalety stojaków choinkowych Kamai®

Elegancki i ponadczasowy design

Na przestrzeni 30 lat design stojaków Kamai® został dopracowany do perfekcji. Nie potrzebujesz dokupywać ozdobnych pokrowców ani robić własnych stroików, aby ukryć stojak podtrzymujący Twoje bożonarodzeniowe drzewko.

Jakość wykonania obudowy zapewnia odporność na warunki atmosferyczny oraz wyrazistość koloru przez wiele lat.

Wysoka jakość wykonania

Blisko 30 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży stojaków choinkowych pozwala firmie Kamai dostarczyć produkt najwyższej jakości. Obudowa stojaka wykonana jest ze specjalnego plastiku, która ma wysoką tolerancję na uszkodzenia mechaniczne.

Dostępność tego modelu we wszystkich krajach Unii Europejskiej pokazuje, jak dużym uznaniem cieszą się stojaki choinkowe marki Kamai.

Stalowe elementy mechanizmu zaciskającego pień

Obecnie większość elementów mechanicznych robionych jest z plastiku. Nawet w urządzeniach AGD najpopularniejszych marek, jak mikser czy blender zębatki są plastikowe. Na tym tle wyróżniają się stojaki choinkowe marki Kamai®.

Linka, sprężyny, zębatki, blokada zabezpieczająca niekontrolowanego otwarcia są wykonane z elementów stalowych. Nie muszą Państwo obawiać się, że podczas zaciskania haków coś pęknie albo po 2 latach stojak nie będzie działał prawidłowo.

Łatwe zaczepienie pnia

Na środku stojaka znajduje się stalowy szpikulec. Wzmacnia on stabilność choinki, kiedy haki są zatrzaśnięte. Jednak pomaga również wyprofilować choinkę, kiedy haki są otwarte.

Przy wbiciu pnia w szpikulec możemy jedną ręką profilować drzewko, a np. osoba stojąca w oddali może doradzać nam, czy stoi już prosto. Następnie wystarczy nacisnąć kilka razy pedał, aby haki zacisnęły się i zablokowały drzewko w wybranej pozycji.

System jednej linki

System jednej linki to innowacyjne, opatentowane rozwiązanie, które zostało opracowane przez polskich i niemieckich inżynierów. Zapewnia bardzo mocny zacisk haków na pniu i powoduje, że nasze bożonarodzeniowe drzewko będzie stało stabilnie.

Zabezpieczenie przed niekontrolowanym otwarciem

Nasze stojaki posiadają innowacyjny i opatentowany system zabezpieczający przed niekontrolowanym otwarciem haków zaciskających pień.

Na dźwigni znajduje się ilustracja przedstawiająca strzałkę na zielonym tle oraz kłódkę na tle czerwonym. W momencie kiedy suwak jest ustawiony równolegle do pola zielonego zaciski są odblokowane, a jeżeli znajdują się przy polu czerwonym zaciski zostały zablokowane.

Pojemny zbiornik na wodę

Stojaki marki Kamai® mają pojemny zbiornik na wodę. W zależności od modelu stojaka pomieści się tam od 2 aż do niemal 7 litrów.

Większość dostępnych stojaków na rynku nie posiada zbiornika i Państwa drzewko uschnie szybko – straci żywy zielony kolor, igły zaczną się sypać oraz zniknie typowy dla świątecznej choinki zapach. Natomiast stojaki z małym zbiornikiem (poniżej 2L) są mało praktyczne i zmuszą Państwa do ciągłego podlewania.

Pływak informujący o poziomie napełnienia zbiornika na wodę

Rozwiązanie jest ściśle powiązane z wbudowanym w stojaki Kamai® pojemnym zbiornikiem na wodę. Pływak informuje Państwa o tym ile jest wody w zbiorniku, co pomaga kontrolować, czy drzewko posiada odpowiednią ilość wody.

Ponadto podczas nalewania informuje, czy został osiągnięty maksymalny pułap napełnienia i ostrzega przed niekontrolowanym wylaniem wody ze zbiornika.

Certyfikowana i najwyższa jakość wykonania

Certyfikat bezpieczeństwa i jakości TÜV  Stojaki Kamai posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Certyfikat TÜV Thüringen 9/2019. Stojaki testowane były również pod kątem szkodliwych substancji przez TÜV Thüringen.

Należy zaznaczyć, że produkt dostępny jest w większości krajów Unii Europejskiej i spełnia przy tym również rygorystyczne wymogi każdego z państw członkowskich.

Co wyróżnia stojaki choinkowe marki Kamai?

Aby po ustawieniu choinki w najważniejszym miejscu w całym domu nie martwić się już o nią, zakup drzewka koniecznie poprzedzić musi zakup stojaka. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany stojak to inwestycja na kilka lat.  

Stojaki marki Kamai® posiadają 5 lat gwarancji, a w przeciwieństwie do ich plastikowych odpowiedników trzymają choinkę o wiele stabilniej. Plastikowy stojak będziesz musiał prawdopodobnie wyrzucić do śmieci wraz z choinką. 

Wyposażone są także w dodatkowe blokady, zabezpieczające przed przypadkowym, niekontrolowanym otwarciem. Możesz spać spokojnie, bowiem ciekawskie dziecięce rączki nie będą w stanie rozmontować stojaka i uwolnić tym samym drzewka. 

Na dźwigni znajduje się ilustracja przedstawiająca strzałkę na zielonym tle oraz kłódkę na tle czerwonym. W momencie kiedy suwak jest ustawiony równolegle do pola zielonego zaciski są odblokowane, a jeżeli znajdują się przy polu czerwonym zaciski zostały zablokowane.

Zobacz ofertę Stojaków Choinkowych Kamai®

Zobacz parametry stojaków

Galeria Stojaków Choinkowych Kamai®

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare