Co wyróżnia Baselinker?

Poznaj nowoczesny system do zarządzania sprzedażą internetową. Dowiedz się więcej: https://baselinker.com

Zapomnij o logowaniu do każdej platformy z osobna. Zarządzaj sprzedażą z wielu źródeł w jednym miejscu – do Managera pobierane są zamówienia z wielu kont marketplace (w tym m.in. Allegro, Amazon, eBay) oraz sklepów internetowych. Możesz dodawać także zamówienia telefoniczne i osobiste. Dzięki jednemu narzędziu w zautomatyzowany sposób przygotujesz i nadasz paczki, wydrukujesz etykiety, wystawisz faktury i wyślesz wiadomości do klientów. Szybko i wygodnie.

Zamówienia z platform marketplace pobierane są do Managera Zamówień. Możesz zdecydować, czy korzystać z jego możliwości, czy użyć BaseLinkera tylko jako pośrednika i całą sprzedaż obsługiwać dalej z poziomu swojego sklepu internetowego (lub innego systemu, np. ERP). Przekazanie zamówienia następuje automatycznie po chwili od jego złożenia! Będzie ono widoczne w Twoim sklepie tak jak inne złożone tam zamówienia. Synchronizacja stanu odbędzie się bez Twojego udziału – w momencie przekazania zamówienia system sam zmniejszy stan magazynowy zakupionych produktów.

Zarządzanie wysyłką

Zamiast logować się do panelu każdego przewoźnika z osobna, możesz zarządzać całą wysyłką bezpośrednio z Managera Zamówień BaseLinker. Wszystkie dostępne w systemie integracje kurierskie umożliwiają pojedyncze i masowe nadawanie paczek.

Klient spokojnie oczekuje na przesyłkę, jeśli ma możliwość monitorowania postępów w realizacji zamówienia. System zadba o jego (i Twój) spokój, przesyłając mu e-mail lub SMS z linkiem do śledzenia przesyłki. Aktualny status u kuriera klient może sprawdzić także na unikalnej stronie informacyjnej o zamówieniu. Nie musisz pamiętać o wysyłaniu powiadomień – zrobi to za Ciebie moduł automatycznych akcji, który poinformuje klienta o każdej zmianie statusu paczki.

Sprzedawców się dzieli na tych co są przed i po wdrożeniu BL. Nasza firma zrobiła olbrzymi skok technologiczny po wprowadzeniu BaseLinkera, teraz nie mógłbym bez niego żyć

D. Sadowski

InterCamp.pl

Sprawdź ofertę BaseLinker

Kliknij w poniższy link i odwiedź stronę producenta systemu. Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą podjąć decyzję.