Co wyróżnia Droplo?

Poznaj nowoczesny system do zarządzania sprzedażą internetową. Dowiedz się więcej: https://droplo.com

Droplo to nowoczesna platforma hurtowa B2B skierowana dla rynku e-commerce, która powstała w odpowiedzi na potrzeby tysięcy przedsiębiorców prowadzących swoje biznesy w handlu internetowym. Mowa tu zarówno o właścicielach sklepów, jak i hurtowniach, producentach czy innych dostawcach towarów. W Droplo znajdują się gotowe produkty do sprzedaży, oraz dropshipping od dostawców z całej UE. Sprzedawcom pozwala na oszczędność czasu i środków poprzez automatyzację procesów i synchronizację danych online oraz dostęp do w zasadzie nieograniczonego asortymentu produktów. Dostawcom gwarantuje z kolei gotową bazę klientów, którzy odpowiedzialni będą za sprzedaż ich towaru i generowanie dodatkowych zysków.

Od niedawna w Droplo udostępniana jest nowa usługa dla sprzedawców o nazwie Droplo Express. Z założenia jest to szybka witryna sprzedażowa w formie one page shop, na której można wystawiać do 10 produktów w dropshippingu. Zaletą tego rozwiązania jest prostota i szybkość usługi, ponieważ taki sklep można uruchomić w zaledwie godzinę. Jest to jedyna taka oferta na polskim rynku e-commerce, w której drzemie ogromny potencjał do natychmiastowego wejścia w sprzedaż internetową.

Innowacyjne rozwiązania na rynku e-commerce

Platforma Droplo jest wynikiem połączenia pracy kilkudziesięciu osób, kilkunastu lat doświadczenia w e-commerce i dostarczaniu usług w modelu SaaS. Stale rozwijana spółka Droplo zrzesza już kilkudziesięciu partnerów biznesowych.

Droplo to nowoczesne i przełomowe narzędzie, które niewielkim kosztem daje przedsiębiorcom liczne korzyści i możliwość zyskania przewagi nad konkurencją.

Droplo to globalna platforma dla przedsiębiorców w e-commerce. Dzięki niej błyskawicznie zintegrujesz swój kanał sprzedaży z naszą hurtownią, porównasz asortyment i ceny hurtowe, a także łatwo wyeksportujesz produkty z aplikacji do swojego sklepu.

Platforma stworzona została z myślą o zniesieniu bariery technologicznej i ułatwieniu możliwości wzajemnej integracji pomiędzy dostawcami i sprzedawcami w branży handlu internetowego.

Po założeniu konta w Droplo, podłącz swój kanał sprzedaży, odnajdź naszą hurtownię na liście, aktywuj ją przy pomocy udostępnionych danych, wyeksportuj produkty i… sprzedawaj!

Sprawdź ofertę Droplo

Kliknij w poniższy link i odwiedź stronę producenta systemu. Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą podjąć decyzję.