Co wyróżnia Sky-Shop?

Poznaj nowoczesny system do zarządzania sprzedażą internetową. Dowiedz się więcej: https://sky-shop.com

Sky-Shop to oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na Allegro oraz dropshippingu. Kilkanaście lat doświadczeń oraz zespół najlepszych specjalistów od e-commerce na rynku gwarantuje idealne wsparcie dla Twojego e-biznesu.

Oprogramowanie nie jest klonem czy modyfikacją żadnego darmowego oprogramowania sklepów. Sky-Shop to w pełni autorskie oprogramowanie działające jako platforma do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na Allegro oraz Dropshippingu.

Nie jest również oparte na żadnym dużym i wymagającym frameworku. Jest wykonane na lekkim autorskim i prostym w modyfikacji frameworku – w przeciwieństwie do 80% innych programów na polskim rynku, które są po prostu klonem darmowego oprogramowania ze zmienionym wyglądem (proszę na to zwracać uwagę).

Sky-Shop to kompleksowa platforma e-commerce, działająca na rynku od 2009 roku. Umożliwiamy Ci samodzielne i łatwe utworzenie własnego sklepu internetowego, ale także prowadzenie sprzedaży w dropshippingu, na Allegro, eBay, Empik i wielu innych portalach.

Oprogramowanie działa w modelu abonamentowym (SaaS). Oznacza to, że w zamian za opłacanie miesięcznego abonamentu otrzymujesz dostęp do praktycznie gotowego sklepu internetowego, który musisz jedynie dostosować do swoich preferencji. Możesz korzystać z tysięcy funkcji, które umożliwią Ci osiągnięcie sukcesu w e-commerce.

To wszystko bez martwienia się kwestiami technicznymi, programowaniem czy wyszukiwaniem funkcji na własną rękę. Te kwestie leżą po naszej stronie. Stale rozwijamy i aktualizujemy oprogramowanie, a Ty zajmujesz się tym, co najważniejsze – czyli sprzedażą i pozyskiwaniem klientów.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, możesz kontaktować się z nami przez 5 dni w tygodniu.

Wciąż nie wiesz, dlaczego warto wybrać Sky-Shop?

W Sky-Shop chodzi o to, aby było jak najłatwiej i jak najszybciej. Udostępniamy kreator wyglądu, dzięki któremu tworzenie sklepu przypomina układanie klocków. Gotowe moduły działają na zasadzie przeciągnij i upuść, co sprawia, że proces tworzenia i edycji wyglądu jest szybki i intuicyjny.

Dzięki niemu w banalny sposób możesz samodzielnie zmieniać układy i grafiki w Twoim sklepie. Modyfikacje nie wymagają wsparcia grafika czy tym bardziej programisty – o wszystko zadbasz logując się do panelu administracyjnego.

Zakładając konto na Sky-Shop, otrzymujesz dostęp do praktycznie wszystkich możliwości stwarzanych przez świat e-commerce. Nasze oprogramowanie jest połączone z najważniejszymi usługodawcami w branży.

Możesz więc korzystać z integracji z:

  • licznymi hurtowniami,
  • portalami typu marketplace (jak Allegro, eBay, OLX czy Morele),
  • systemami płatności,
  • firmami kurierskimi i brokerami,
  • systemami księgowymi i systemami ERP,
  • narzędziami marketingowymi,
  • porównywarkami cen i opinii.

Sklep jest wygodny w użytkowaniu. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, zdefiniowane e-maile, które ułatwiają przechodzenie przez kolejne etapy zamówień. Na karcie produktu jest sporo zakładek, które można dobrze wykorzystać.

Sklepvaco.pl

VACO sp. z o. o.

Sprawdź ofertę Sky-Shop

Kliknij w poniższy link i odwiedź stronę producenta systemu. Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą podjąć decyzję.