Dropcom.eu od zaplecza

Jesteśmy pierwszą i największą hurtownią dropshipping w Polsce. Mamy know-how, jak to robić. Jesteśmy w stanie szybko wprowadzić Państwa produkt do sprzedaży ecommerce. Zarówno na rynku krajowym, jak innych rynkach UE.

20 lat na rynku

Właścicielem marki Dropcom.eu jest firma Kamai.pl Sp. z o. o. od 20 lat działająca na rynku B2B. Jesteśmy partnerem, który pomoże Państwu zarówno w dystrybucji on/offline (sklepy internetowe, dropshipping, sieci handlowe).

2000+ klientów B2B

Zintegrowanych jest z nami ponad 2 tysiące klientów. Możemy Państwu pomóc zarówno skutecznie ofertować do dużych odbiorców B2B, jak wprowadzić produkt do sprzedaży ecommerce w ramach dropshippingu.

Współpraca marketingowa

W dzisiejszych czasach podstawą jest ciągła widoczność. Pomagamy producentom w opracowaniu kompleksowych działań sprzedażowo-marketingowej, a następnie ich wdrożeniu.

Grupa Kamai

Od 20 lat działamy na rynku handlu B2B. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi sieciami handlowymi, jak lokalnymi sklepami. Pomagamy producentom skutecznie dotrzeć do grupy docelowej.

20+

lat na rynku B2B

2000+

odbiorców B2B

Dystrybucja dropshipping

Niezależnie od asortymentu oraz skali – możemy przejąć od Państwa sprzedaż dropshipping. Jest z nami zintegrowanych już ponad 2000 sprzedawców. Obsługujemy dropshipping zarówno z naszego magazynu, jak z Państwa.

  • 20 lat doświadczenia
  • Gotowe integracje
  • Nowoczesny system
  • Automatyzacja zamówień
  • Kompleksowe wsparcie