Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

Poznaj zasady współpracy

Poniżej znajdą Państwo odnośniki do wszystkich podstron, gdzie opisujemy zasady współpracy z nami. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo tutaj. W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Na sam początek

Dowiedz się, jak wygląda współpraca z nami. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą na bezproblemową współpracę.

Zakładanie konta

Dowiedz się, jak założyć konto w Dropcom.eu. Rejestracja zajmuje 5 minut i tego samego dnia otrzymasz niezbędne informacje do integracji.

Integracja z Dropcom

Dowiedz się, jak prosto zintegrować Dropcom.eu z najpopularniejszymi platformami ecommerce.

Jak poruszać się po Dropcom.eu?

Po rejestracji otrzymasz dostęp do panelu B2B. Tam znajdziesz ceny, stany magazynowe oraz będziesz mógł złożyć zamówienie. Prosimy o zapoznanie się z tym poradnikiem, bo wyeliminuje podstawowe błędy i przełoży się to na jakość współpracy.

Jak prawidłowo składać zamówienia?

Chcesz uniknąć błędów, które mogą przełożyć się na opóźnienie w realizacji Twojego zamówienia? W takim razie zapoznaj się z tym poradnikiem. Omówiliśmy w nim wszystko odnośnie realizacji zamówień dropshipping.

Składanie zamówień na produkty gabarytowe

W ofercie mamy produkty, które przez firmy kurierskie zaliczane są jako produkty gabarytowe. Przekłada się to na sposób pakowania oraz koszt wysyłki. Dowiedz się, jak złożyć zamówienie na produkty gabarytowe.

Sposoby dostaw

Dowiedz się z jakimi kurierami mamy podpisane umowy oraz jak prawidłowo wybrać kuriera podczas składania zamówienia w panelu B2B.

Zasady płatności

Tutaj znajdziesz kluczowe informacje o tym, jak opłacić zamówienie. Dobrze wykonany przelew gwarantuje szybką wysyłkę towaru.

Zasady reklamacji i zwrotów

Sprawdź w jaki sposób oraz na jakich zasadach możesz zareklamować albo zwrócić towar zakupiony w panelu B2B.

Proces realizacji zamówień

Dowiedz się, jak wygląda proces realizacji zamówień oraz jakie Twoje zamówienie może otrzymać statusy i co one oznaczają.

Jak wygnerować własną etykietę?

Nasz system automatycznie drukuje etykiety kurierskie. Przeczytaj jak prawidłowo je wygenerować oraz jak je dołączyć do zamówienia.

Jak przyspieszyć realizację?

Dowiedz się, co zrobić, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane w pełni automatycznie przez nas system ERP.

Jak uzyskać kredyt kupiecki?

Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje, jak uzyskać kredyt kupiecki lub odroczony termin płatności.

Współpraca międzynarodowa

Dropcom.eu to międzynarodowa hurtownia dropshipping. Działamy w obrębie całej UE. Na tej stronie znajdziesz informacje, jak wygląda taka współpraca.

Instrukcja panelu BOK

Zobacz, jak wspomaga usprawnić realizację Twoich zamówień i innych zgłoszeń panel BOK. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej rozpatrywać m.in. reklamacje, zwroty.

Regulamin i inne dokumenty

Znajdziesz tutaj linki do wszystkich dokumentów, na których opiera się nasza współpraca. Będą to m.in. regulamin, informacje odnośnie RODO.  

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?

Jeżeli masz pytanie, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi w naszych poradnikach prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Dane kontaktowe

+(48) 12 306 70 19

+(48) 536 012 601

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare