Zobacz, jak zintegrować się z Dropcom

Jesteśmy hurtownią w pełni obsługującą dropshipping. Kluczowe jest dla nas, aby zapewnić pełną elastyczność integracji. Jeżeli pojawia się pytania techniczne – zapraszamy do kontaktu z naszym działem IT.

Zapewniamy integrację poprzez pliki XML o dowolnej strukturze

Udostępniamy API, które pozwala na dwukierunkową integrację

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz niezbędne informacje odnośnie integracji z Dropcom.eu

Integracja XML

Integracje przy pomocy plików XML to dzisiaj rynkowy standard. Dowiedz się, jak w prosty i szybki sposób możesz zintegrować się przy pomocy plików XML.

Najczęstsze błędy z XML

Przygotowaliśmy zbiór najczęściej pojawiających się błędów w integracjach XML. Zapoznaj się z tą listą, aby wiedzieć, jak reagować, kiedy pojawi się problem.

Lista gotowych integracji

Przygotowaliśmy listę wszystkich platform ecommerce, które mają z nami przygotowane integracje. Jeżeli jesteś na etapie szukania platformy – polecamy zapoznać się z tą listą.

Dropcom API

Udostępniamy API, które pozwala deweloperom na przygotowanie dwukierunkowych integracji z Dropcom. Dowiedz się, jakie możliwości daje nasze API.

Automatyzacja zamówień

Jeżeli masz dużo zamówień i chcesz uniknąć ich ręcznego przypisywania możesz skorzystać z integracji API, która umożliwia na automatyczne przekazywanie zamówień.

Integracje niestandardowe

Posiadasz niestandardowe wymagania, co do integracji z naszą hurtownią. Nasz dział IT jest otwarty na nowe wyzwania! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Jaka jest najlepsza platforma pod dropa?

Sprawdź nasz ranking najpopularniejszych platform do handlu dropshipping. Wykonaliśmy zestawienie, które pomoże Ci wybrać najlepsze dla swojego biznesu rozwiązanie.