Dropcom.eu – hurtownia dropshipping

Czekamy na kontakt: +48 12 306 70 19

Czym jest panel BOK?

Wiemy, jak potrafią być uciążliwe e-maile. Szczególnie, jeżeli musisz kontaktować się z wieloma dostawcami. Dlatego przygotowlaiśmy miejsce, gdzie są zapisywane wszystkie Twoje zgłoszenia oraz informacje o statusie czy nasze odpowiedzi.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu.

Działanie panelu BOK

Zapoznaj się z tym, jak wspomaga nam panel BOK usprawnić realizację Twoich zamówień i innych zgłoszeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej rozpatrywać m.in. reklamacje, zwroty.

Czy korzystanie z panelu BOK jest obowiązkowe?

Nie. Jednak jeżlei chcesz złożyć reklamację, zwrot, zapytanie o plik XML należy kontaktować się przy pomocy panelu BOK.

Co się stanie jeżeli nie będę korzystać z panelu BOK?

Panel BOK został uruchomiony, aby zapewnić najwyższą jakość dla naszych partnerów. Dostęp do niego mają jedynie osoby, które z nami współpracują. Dlatego wszystkie zgłoszenia z panleu BOK są dla nas priorytetowe.

Jaki jest adres panelu BOK?

Adres panelu BOK: https://dropcom.eu/bok

Wszystkie niezbędne dane do zalogowania do panelu BOK otrzymasz w mailu po akceptacji konta.

Jakie są dane do panelu BOK?

Dane otrzymujesz automatycznie po akceptacji przez BOK Twojego konta. Wiadomość e-mail z loginem oraz hasłem powinna dojść w ciągu 24h od akceptacji konta.

Jeżeli po tym czasie nie masz żadnej wiadomości prosimy o kontakt z działem IT poprzez formularz na stronie kontakt: https://dropcom.eu/kontakt

Co się stało, jeżeli zapomniałem hasło?

Możesz zresetować na stronie https://dropcom.eu/bok albo skontaktować się z nami w wygodny sposób – czat, telefon, email. Dane kontaktowe: https://dropcom.eu/kontakt

Jak zgłosić nowe zgłoszenie?

Po zalogowaniu się do panelu BOK poprzez przycisk “Dodaj nowe zgłoszenie”.

Jeżeli wyślesz wiadomość na kontakt@dropcom.eu to zgłoszenie automatycznie zakłada się w Twoim panelu BOK. W panelu będziesz widzieć status oraz nasze odpowiedzi. Oczwyiście e-mailem wyślemy powiadomienie o wszystkich zmianach.

Natomiast jeżeli chodzi o reklamacje, zwroty, wsparcie IT. Również możesz zgłosić je poprzez email. Jednak musisz przejść do panelu BOK i ustawić do jakiego działu ma trafić zgłoszenie.

Pamiętaj, aby zachować ciągłość korespodencji, co ma znaczący wpływ na szybkość realizacji Twoich zgłoszeń.

Dlatego zachęcamy do korzystania z panelu BOK, gdzie możesz dodać zgłoszenie oraz zobaczyć listę wszystkich Twoich zgłoszeń.

Czy mogę edytować dodane zgłoszenie?

Tak. Panel BOK jest tak skonstruowany, że możesz komentować i edytować swoje zgłoszenia. Jak również dodawać załączniki, np. zdjęcia uszkodzonego produktu czy screeny dla naszego wsparcia IT.

Podziel się opinią o współpracy z nami

Wszystkie nasze zmiany – organizacyjne, produktowe, ofertowe – wprowadzamy dzięki informacjom zwrotnym od naszych partnerów. Jeżeli chciałbyś się podzielić z nami swoim wrażeniem – będziemy wdzięczni.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare